Как починить серебряный браслет
Срібні браслети, як і ланцюжки, часто рвуться і деформуються. Це пов'язано з тим, що срібло - досить м'який метал, до того ж багато моделей прикрас виконані так, що всередині елементи пустотілі, так що супутніх чинників досить. Звичайно, можна віднести прикраса в майстерню, і вже скоро продовжити носити. Але можна спробувати самостійно виправити дефект.
У даній статті співробітники інтернет-магазину «Позолотка» поділяться перевіреними рекомендаціями, які допоможуть виконати ремонт ювелірних прикрас на дому. Варто приготуватися до того, що будинки далеко не всі є з необхідного, так що дещо доведеться придбати. Все просто, якщо скористатися рекомендаціями фахівців.
Як в домашніх умовах запаяти срібний браслет
Перш ніж приступити до ремонту срібного браслета, варто знати кілька особливостей пайки срібла.
Температура плавлення металу 960 градусів, але вона може варіюватися, залежно від процентного вмісту срібла в сплаві.
Для якісної пайки важливо правильно вибрати припой. Переважно тугоплавкі склади, яким необхідна температура вище 240 градусів.
Оптимальний матеріал для пайки з вмістом срібла від 45%, але краще 70%, тоді місце спайки буде більш міцним і довговічним.
Якщо робити все правильно, то місце спайки порадує довговічністю і надійністю. Корозія та інші деструктивні процеси не будуть становити небезпеку для вироби. З міркувань економії ні в якому разі не потрібно користуватися оловом. Місце пайки буде сильно помітно, дуже швидко воно потемніє, тому таким чином вийде зіпсувати браслет.
Необхідні пристрої для ремонту срібних браслетів
Головне, що потрібно мати для ремонту срібних браслетів - газовий пальник або паяльник. Також знадобляться такі приналежності:
- цегла, лист азбесту;
- пензлик, кусачки;
- затискачі для прикрас;
- спиртовмісна рідина, кислотний розчин;
- флюс, срібний припій.
Якщо все перераховане є, то можна приступати до роботи. Перш за все, потрібно очистити прикраса від забруднень, а також обробити місце розриву спиртовмісної рідиною. Далі процес виконується в такій послідовності:
- на вогнетривкому підставі (листа азбесту або цегла) необхідно зафіксувати частини браслета;
- за допомогою кисті місця розриву необхідно змастити флюсом;
- між елементами потрібно розмістити шматочок припою;
- за допомогою пальника або паяльника необхідно нагрівати припій, і при досягненні плавлення продовжувати дію до освіти шовного з'єднання;
- тепер потрібно дочекатися повного охолодження.
Після цього необхідно видалити залишки флюсу, а також відполірувати утворений шов. Щоб освітлити поверхню, необхідно скористатися кислотним розчином. Як можна переконатися, нічого складного в даному виді ремонту немає. Але потрібно пам'ятати про запобіжні заходи. Під час плавлення припою і флюсу виділяються токсичні речовини, тому всі види робіт необхідно здійснювати в добре провітрюваному приміщенні.
Відкриваючи полум'я, потрібно бути також обережним, щоб не спровокувати спалах розміщених поблизу предметів. Кислотний розчин для освітлення може стати причиною опіку, так що його застосовувати також потрібно з великою обережністю. Не будучи впевненим у власних силах, срібний браслет краще віднести в ювелірну майстерню. Будьте обережні, бережіть себе і носите улюблені прикраси із задоволенням!
- Ідеї подарунків: обираємо біжутерію для коханихКоли справа доходить до вибору подарунка для особливої людини, прикраси завжди залишаються безпрограшним варіантом. Біжутерія - це не просто красивий аксесуар, вона може стати символом уваги, любові та ніжності. Правильно підібрана прикраса підкреслює індивідуальність і може радувати довгі роки. Але як вибрати ідеальний подарунок, якщо вибір такий великий? Розберемо кілька ідей, які допоможуть вам не помилитися.Повна версія статті
- 04.09.2024 новинкиУ пошуках вишуканих аксесуарів, які стануть родзинкою вашого образу? У нас на сайті вже доступні новинки колекції ювелірної біжутерії, створені, щоб привернути загальну увагу!Повна версія статті