Цікаві історичні факти про сережках

Цікаві історичні факти про сережках
Багато хто помилково думають, що сережки з'явилися вже після 20 століття. Це пов'язано з тим, що на початку минулого століття серед простого народу не було прийнято носити такі прикраси, як Xuping. Насправді, розглядаючи живопис 17-19 століть, можна зустріти на полотнах жінок і навіть чоловіків, з сережками у вухах. Тоді були поширені як коштовності, як і біжутерія. Але не багато хто знає, що сережки знайомі людству ще з глибокої давнини. Пропонуємо вам ознайомитися з цікавими історичними фактами, пов'язаними з цими популярними прикрасами.
Сережки – чоловічі прикраси?
Сьогодні важко повірити, що раніше ювелірна біжутерія та прикраси в вухах носили переважно чоловіками:
1. Перші сережки, знайдені археологами, належали знатній людині, який жив близько 2500 року до н. е. Цим же періодом датуються ще одну знахідку – золоті сережки-підвіски з гробниці царя Тутанхамона. Сьогодні подібні прикраси прагнуть робити дешевше, тому використовують медичне золото.
2. У будь-якому куточку стародавнього світу, наприклад, в Азії, наявність сережок у чоловіка означало приналежність до найвищого стану.
3. В Середні віки чоловіки також носили сережки. За ним можна було визначити справжнього багатія.
4. Перед тим, як піти в море, пірат надягав одну сережку. Це була ні в якому разі не данина моді або особиста примха, а необхідність. Сережка з позолотою або повністю зроблена з благородного металу стягувалася плата за поховання, якщо розбійник гинув.
5. Козаки носили сережки. Прикраси наділялися особливим змістом. Сережка, вдетая в мочку лівого вуха, говорила, що воїн втратив батька, а в праву – про відсутність братів. Якщо житель Запорізької Січі носив сережки в обох вухах, це означало, що в його роду не буде продовження.
Але це зовсім не означає, що представниці прекрасної статі не носили сережок.
Жіночі сережки як візуальний маркер і данина моді
Глядя на многообразие товаров «Ксюпинг», трудно представить, что когда-то женщины были вынуждены либо принудительно носить серьги, либо отказаться от них. Сегодня для производства больших партий серёг применяется медсплав, а девушки носят эти украшения в своё удовольствие. Но так было не всегда:
· Представительницы некоторых племён Кении, например, племени Календжин, носили тяжёлые медные серьги, растягивающие мочку уха до плеч.
· Есть сведения, что в 15 веке еврейки обязаны были носить серьги как знак принадлежности к еврейскому народу.
· В Реканати в 1427 году были запрещены все женские украшения, даже серьги.
· Согласно болонскому закону 1521 года, еврейкам нельзя было носить серьги. Приветствовались только кольца и булавки.
· В середине 19 века, когда в моде были пышные причёски, закрывающие уши, потребности в серьгах и вовсе не было.
Но были в истории серёг и светлые стороны, иначе не были бы изобретены такие незаменимые теперь материалы, как, например, медзолото. По прошествии Первой мировой войны в моду вошли короткие женские стрижки, а с ними и украшения, способные заполнить пробел между шеей и плечами.
Вже в 70-і роки 20 століття в тренді були численні отвори для пірсингу і, відповідно, носіння великої кількості сережок. Поширювалася біжутерія оптом – послуга актуальна і сьогодні!
- Як поєднувати біжутерію Xuping із повсякденними та вечірніми образами: стильний гідЕлегантність на кожен день і розкіш для особливих випадків: як правильно добирати прикраси Xuping до будь-якого стилПовна версія статті
- Як обирати ювелірну біжутерію Xuping для корпоративних подарунківКорпоративні подарунки — це не просто формальність, а можливість виразити вдячність, підвищити мотивацію працівників або зміцнити ділові відносини. Однак, щоб подарунок був дійсно цінним і запам'ятався, важливо правильно вибрати ювелірну біжутерію. Біжутерія Xuping є чудовим варіантом для корпоративних подарунків завдяки своєму елегантному дизайну, доступності та універсальності. Ось кілька порад, як обирати ідеальну біжутерію Xuping для корпоративних подарунків.Повна версія статті